Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

26

08-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 210, wczoraj: 232
ogółem: 2 430 426

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Brodko Tomasz

kadraPozycja na boisku: obrońca
Data urodzenia: 1997-07-19

Poprzedni klub: Bystrzyca Kąty Wrocławskie



Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Orzeł Pawłowice - Błysk Kuźniczysko L 24' zmiana 0 - - - -
Dolpasz Skokowa - Orzeł Pawłowice L 55' zmiana 0 - - - -
Orzeł Pawłowice - Iskra Pasikurowice L 75' zmiana 0 - - - -
Plon Gądkowice - Orzeł Pawłowice L 25' 0 b - - -
Iskra Pasikurowice - Orzeł Pawłowice L 22' 0 - 1 - -
Orzeł Pawłowice - Dolpasz Skokowa L 25' 0 - - - ż 
Błysk Kuźniczysko - Orzeł Pawłowice L 40' 0 - - - -
Orzeł Pawłowice - Lotnik Twardogóra L 30' 0 - - - -
Victoria Orzeszków - Orzeł Pawłowice L 90' 0 - - - -
Orzeł Pawłowice - Kometa Kryniczno L 45' 0 - 2 - -
Orzeł Pawłowice - Barycz Sułów L 90' 0 - - - -
Orla Korzeńsko - Orzeł Pawłowice L 90' 0 - - - -
Orzeł Pawłowice - Zorza Pęgów L 90' 0 - 1 - -
Orzeł Pawłowice - KS Łozina L 90' 0 - - - -
Kometa Krzelów - Orzeł Pawłowice L 70' zmiana 0 - - - -
Podsumowanie 861' 0 1 4 0 ż 1 cz 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Część Kibiców na meczu wyjazdowym z Błyskiem Kuźniczysko
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl