Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 94, wczoraj: 552
ogółem: 2 462 095

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Orzeł Pawłowice
3:0
(1:0)
herb Kometa Krzelów
Orzeł Pawłowice   Kometa Krzelów

, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Pająk Damian   
2. Wierzbicki Michał   
3. Piech Dawid   
4. Burzyński Maciej   
5. Pyrka Dominik  kontuzja 70" Dąbrowski Dawid   
6. Maciński Wojciech bramka   
7. Kapałczyński Michał kapitan bramka   
8. Edelbauer Chrystian   
9. Koval Sasha bramka   
10. Łasiński Szymon   
11. Wyglądacz Cezary  (1 asysta)   

herb Orzeł Pawłowice Zawodnicy rezerwowi Orzeł Pawłowice

1. Skawski Radosław   
2. Caliński Oskar   
3. Adamczyk Piotr   
4. Sikora Marcin   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


Wierzbicki Michał
Maciński Wojciech
Kapałczyński Michał
zmiana
Pyrka Dominik
Dąbrowski Dawid
Edelbauer Chrystian
Wyglądacz Cezary
Piech Dawid
Burzyński Maciej
Łasiński Szymon
Pająk Damian
Koval Sasha

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Część Kibiców na meczu wyjazdowym z Błyskiem Kuźniczysko
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl