Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

05

08-2020

środa

06

08-2020

czwartek

07

08-2020

piątek

08

08-2020

sobota

09

08-2020

niedziela

10

08-2020

pon.

11

08-2020

wtorek

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 172, wczoraj: 562
ogółem: 2 759 412

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Barycz Sułów
0:3
(0:2)
herb Orzeł Pawłowice
Barycz Sułów   Orzeł Pawłowice

2018-05-26, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Pająk Damian   
2. Kotecki Patryk   
3. Piech Dawid   
4. Leszkowicz Piotr   
5. Łasiński Szymon bramka  zmiana 45" Edelbauer Chrystian   
6. Maciński Wojciech kapitan  (1 asysta) ??ta kartka  zmiana 80" Adamczyk Piotr   
7. Bednarek Jakub  (1 asysta)   
8. Kapałczyński Michał ??ta kartka   
9. Olejniczak Filip bramka   
10. Caliński Oskar   
11. Wyglądacz Cezary bramka   

herb Orzeł Pawłowice Zawodnicy rezerwowi Orzeł Pawłowice

1. Sikora Marcin   
2. Skawski Radosław   
3. Burzyński Maciej   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


zmiana
Maciński Wojciech
Adamczyk Piotr
Kapałczyński Michał
Leszkowicz Piotr
Wyglądacz Cezary
Olejniczak Filip
Piech Dawid
Kotecki Patryk
Caliński Oskar
zmiana
Łasiński Szymon
Edelbauer Chrystian
Bednarek Jakub
Pająk Damian

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Część Kibiców na meczu wyjazdowym z Błyskiem Kuźniczysko
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl