Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 205, wczoraj: 275
ogółem: 2 420 713

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Kometa Kryniczno
2:7
(1:4)
herb Orzeł Pawłowice
Kometa Kryniczno   Orzeł Pawłowice

2018-05-12, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Pająk Damian   
2. Kotecki Patryk  (1 asysta)   
3. Piech Dawid   
4. Pyrka Dominik   
5. Wierzbicki Michał   
6. Bednarek Jakub  (1 asysta) ??ta kartka  zmiana 45" Koval Sasha   
7. Maciński Wojciech bramka  (2 asysty) ??ta kartka   
8. Łasiński Szymon bramka bramka bramka   
9. Edelbauer Chrystian bramka   
10. Caliński Oskar   
11. Wyglądacz Cezary bramka  (2 asysty)   

herb Orzeł Pawłowice Zawodnicy rezerwowi Orzeł Pawłowice

1. Kapałczyński Michał   
2. Skawski Radosław   
3. Leszkowicz Piotr   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


Wierzbicki Michał
Maciński Wojciech
Pyrka Dominik
Edelbauer Chrystian
Wyglądacz Cezary
Piech Dawid
Kotecki Patryk
Caliński Oskar
Łasiński Szymon
zmiana
Bednarek Jakub
Koval Sasha
Pająk Damian

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa B: Kometa Kryniczno - Orzeł Pawłowice (1:2)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl