Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 238, wczoraj: 378
ogółem: 2 412 367

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Lotnik Twardogóra
0:5
(0:1)
herb Orzeł Pawłowice
Lotnik Twardogóra   Orzeł Pawłowice

, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Dąbrowski Dawid   
2. Kotecki Patryk  (2 asysty)   
3. Piech Dawid   
4. Pyrka Dominik   
5. Wierzbicki Michał  zmiana 60" Maciński Wojciech  (1 asysta)   
6. Bednarek Jakub  (1 asysta) ??ta kartka   
7. Kapałczyński Michał   
8. Olejniczak Filip bramka   
9. Edelbauer Chrystian  zmiana 75" Skawski Radosław   
10. Caliński Oskar  zmiana 65" Koval Sasha bramka   
11. Wyglądacz Cezary kapitan bramka bramka bramka   

herb Orzeł Pawłowice Zawodnicy rezerwowi Orzeł Pawłowice

1. Pająk Damian   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


zmiana
Wierzbicki Michał
Maciński Wojciech
Kapałczyński Michał
Pyrka Dominik
zmiana
Edelbauer Chrystian
Skawski Radosław
Wyglądacz Cezary
Dąbrowski Dawid
Olejniczak Filip
Piech Dawid
Kotecki Patryk
zmiana
Caliński Oskar
Koval Sasha
Bednarek Jakub

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa C: KS Dobroszów - Orzeł Pawłowice (1:4)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
Lotnik Twardogóra 3:1 Zorza Pęgów
Błysk Kuźniczysko 4:1 Victoria Orzeszków
Dolpasz Skokowa 9:3 Kometa Kryniczno
Iskra Pasikurowice 1:3 Barycz Milicz
Barycz Sułów 2:1 Plon Gądkowice
Kometa Krzelów 3:5 Orla Korzeńsko
KS Łozina 1:5 Orzeł Pawłowice

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl