Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 163, wczoraj: 221
ogółem: 2 439 805

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Orzeł Pawłowice
1:0
(1:0)
herb Błysk Kuźniczysko
Orzeł Pawłowice   Błysk Kuźniczysko

, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Dąbrowski Dawid   
2. Kotecki Patryk   
3. Piech Dawid   
4. Pyrka Dominik   
5. Wierzbicki Michał   
6. Leszkowicz Piotr   
7. Olejniczak Filip  zmiana 70" Maciński Wojciech   
8. Łasiński Szymon 2?,cz   
9. Caliński Oskar  zmiana 59" Brodko Tomasz  zmiana 83" Cylny Adam 
10. Edelbauer Chrystian   
11. Wyglądacz Cezary kapitan bramka   

herb Orzeł Pawłowice Zawodnicy rezerwowi Orzeł Pawłowice

1. Cylny Adam   
2. Kucharczyk Michał   
3. Kapałczyński Michał   
4. Pająk Damian   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


Wierzbicki Michał
Leszkowicz Piotr
Pyrka Dominik
Edelbauer Chrystian
Wyglądacz Cezary
Dąbrowski Dawid
zmiana
Olejniczak Filip
Maciński Wojciech
Piech Dawid
Kotecki Patryk
zmiana
Caliński Oskar
Brodko Tomasz
Łasiński Szymon

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Archiwalne zdjęcia Orła Pawłowice
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl