Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 252, wczoraj: 530
ogółem: 2 441 271

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Plon Gądkowice
0:3
(0:1)
herb Orzeł Pawłowice
Plon Gądkowice   Orzeł Pawłowice

, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Dąbrowski Dawid   
2. Kotecki Patryk   
3. Piech Dawid   
4. Cylny Adam   
5. Wierzbicki Michał   
6. Pyrka Dominik  kontuzja 15" Caliński Oskar   
7. Olejniczak Filip bramka   
8. Kapałczyński Michał  zmiana 65" Brodko Tomasz bramka   
9. Edelbauer Chrystian  (1 asysta)   
10. Łasiński Szymon   
11. Wyglądacz Cezary bramka  (1 asysta) ??ta kartka   

herb Orzeł Pawłowice Zawodnicy rezerwowi Orzeł Pawłowice

1. Burzyński Maciej   
2. Sikora Marcin   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


Wierzbicki Michał
zmiana
Kapałczyński Michał
Brodko Tomasz
zmiana
Pyrka Dominik
Caliński Oskar
Edelbauer Chrystian
Wyglądacz Cezary
Dąbrowski Dawid
Olejniczak Filip
Piech Dawid
Kotecki Patryk
Cylny Adam
Łasiński Szymon

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa C: Orzeł Pawłowice - Widawa II Wrocław (2:1)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl