Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Kometa Krzelów 1:11 Orzeł Pawłowice
2017-11-19, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 70, wczoraj: 890
ogółem: 2 387 887

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Plon Gądkowice
0:3
(0:1)
herb Orzeł Pawłowice
Plon Gądkowice   Orzeł Pawłowice

, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Dąbrowski Dawid   
2. Kotecki Patryk   
3. Piech Dawid   
4. Cylny Adam   
5. Wierzbicki Michał   
6. Pyrka Dominik  kontuzja 15" Caliński Oskar   
7. Olejniczak Filip bramka   
8. Kapałczyński Michał  zmiana 65" Brodko Tomasz bramka   
9. Edelbauer Chrystian  (1 asysta)   
10. Łasiński Szymon   
11. Wyglądacz Cezary bramka  (1 asysta) ??ta kartka   

herb Orzeł Pawłowice Zawodnicy rezerwowi Orzeł Pawłowice

1. Burzyński Maciej   
2. Sikora Marcin   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


Wierzbicki Michał
zmiana
Kapałczyński Michał
Brodko Tomasz
zmiana
Pyrka Dominik
Caliński Oskar
Edelbauer Chrystian
Wyglądacz Cezary
Dąbrowski Dawid
Olejniczak Filip
Piech Dawid
Kotecki Patryk
Cylny Adam
Łasiński Szymon

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Grill kończący sezon (05.06.2011 r.)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Zorza Pęgów 0:1 Kometa Kryniczno
Victoria Orzeszków 2:2 Barycz Milicz
Lotnik Twardogóra 1:1 Barycz Sułów
Błysk Kuźniczysko 2:1 Orla Korzeńsko
Dolpasz Skokowa 1:8 Orzeł Pawłowice
Iskra Pasikurowice 1:1 KS Łozina
Plon Gądkowice 2:1 Kometa Krzelów

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl