Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 95, wczoraj: 552
ogółem: 2 462 096

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Orzeł Pawłowice
1:2
(1:0)
herb KS Łozina
Orzeł Pawłowice   KS Łozina

2017-11-12, 12:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Wojtala Sebastian   
2. Brodko Tomasz   
3. Leszkowicz Piotr ??ta kartka   
4. Piech Dawid   
5. Burzyński Maciej   
6. Pyrka Dominik ??ta kartka  kontuzja 60" Kucharczyk Michał   
7. Olejniczak Filip   
8. Maciński Wojciech kapitan bramka ??ta kartka   
9. Edelbauer Chrystian  zmiana 45" Kapałczyński Michał   
10. Kotecki Patryk   
11. Wyglądacz Cezary   

herb Orzeł Pawłowice Zawodnicy rezerwowi Orzeł Pawłowice

1. Kamiński Konrad   
2. Sikora Marcin   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


Maciński Wojciech
Wojtala Sebastian
Leszkowicz Piotr
zmiana
Pyrka Dominik
Kucharczyk Michał
zmiana
Edelbauer Chrystian
Kapałczyński Michał
Wyglądacz Cezary
Olejniczak Filip
Piech Dawid
Kotecki Patryk
Burzyński Maciej
Brodko Tomasz

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Część Kibiców na meczu wyjazdowym z Błyskiem Kuźniczysko
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl