Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 55, wczoraj: 430
ogółem: 2 450 435

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Orla Korzeńsko
0:5
(0:3)
herb Orzeł Pawłowice
Orla Korzeńsko   Orzeł Pawłowice

2017-10-29, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Wojtala Sebastian   
2. Brodko Tomasz   
3. Leszkowicz Piotr   
4. Wierzbicki Michał   
5. Burzyński Maciej  (1 asysta)   
6. Kapałczyński Michał ??ta kartka  zmiana 45" Kucharczyk Michał   
7. Olejniczak Filip   
8. Maciński Wojciech kapitan bramka  (1 asysta)   
9. Edelbauer Chrystian bramka   
10. Kotecki Patryk  zmiana 65" Marszałek Miłosz czerwona kartka   
11. Wyglądacz Cezary bramka bramka bramka  (1 asysta)   

herb Orzeł Pawłowice Zawodnicy rezerwowi Orzeł Pawłowice

1. Sikora Marcin   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


Wierzbicki Michał
Maciński Wojciech
Wojtala Sebastian
zmiana
Kapałczyński Michał
Kucharczyk Michał
Leszkowicz Piotr
Edelbauer Chrystian
Wyglądacz Cezary
Olejniczak Filip
zmiana
Kotecki Patryk
Marszałek Miłosz
Burzyński Maciej
Brodko Tomasz

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa A: Orzeł Pawłowice - Polar Wrocław-Zawidawie (1:4)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl