Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Ostatnie spotkanie

Błysk Kuźniczysko 2:5 Orzeł Pawłowice
2017-09-16, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 179, wczoraj: 302
ogółem: 2 220 067

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Polonia Miłoszyce
2:0
(1:0)
herb Orzeł Pawłowice
Polonia Miłoszyce   Orzeł Pawłowice

2017-05-06, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Sikora Marcin   
2. Skawski Radosław  zmiana 70" Antczak Dawid   
3. Długosz Tomasz   
4. Leszkowicz Piotr   
5. Wierzbicki Michał   
6. Pyrka Dominik   
7. Maciński Wojciech kapitan   
8. Kapałczyński Michał   
9. Edelbauer Chrystian   
10. Kirej Kamil  zmiana 45" Kucharczyk Michał   
11. Wyglądacz Cezary ??ta kartka   

herb Orzeł Pawłowice Zawodnicy rezerwowi Orzeł Pawłowice

1. Duma Paweł   
2. Jabłonka Krzysztof   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


zmiana
Skawski Radosław
Antczak Dawid
Sikora Marcin
Długosz Tomasz
Wierzbicki Michał
Maciński Wojciech
zmiana
Kirej Kamil
Kucharczyk Michał
Kapałczyński Michał
Leszkowicz Piotr
Pyrka Dominik
Edelbauer Chrystian
Wyglądacz Cezary

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Orzeł Pawłowice   Lotnik Twardogóra
2017-09-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

Lark

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa B: Forza Wrocław - Orzeł Pawłowice (2:3)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błysk Kuźniczysko 2:5 Orzeł Pawłowice
Zorza Pęgów 4:4 Plon Gądkowice
Iskra Pasikurowice 6:1 Kometa Krzelów
Dolpasz Skokowa 1:1 KS Łozina
Lotnik Twardogóra 1:0 Orla Korzeńsko
Victoria Orzeszków 3:4 Barycz Sułów
Kometa Kryniczno 0:6 Barycz Milicz

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl