Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Ostatnie spotkanie

Błysk Kuźniczysko 2:5 Orzeł Pawłowice
2017-09-16, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 203, wczoraj: 302
ogółem: 2 220 091

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Orzeł Pawłowice
2:1
(0:0)
herb Polonia Miłoszyce
Orzeł Pawłowice   Polonia Miłoszyce
Wrocław, ul. Przedwiośnie

2016-10-02, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Wojtala Sebastian   
2. Skawski Radosław   
3. Łazorczyk Łukasz  kontuzja 35" Pyrka Dominik   
4. Duma Paweł ??ta kartka   
5. Leszkowicz Piotr ??ta kartka   
6. Wyglądacz Cezary kapitan   
7. Maciński Wojciech   
8. Kapałczyński Michał  zmiana 75" Antczak Dawid  (1 asysta)   
9. Pindur Konrad  zmiana 55" Kirej Kamil bramka bramka   
10. Kamiński Konrad  zmiana 75" Biernacki Jakub   
11. Edelbauer Chrystian   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


Skawski Radosław
Maciński Wojciech
Wojtala Sebastian
zmiana
Pindur Konrad
Kirej Kamil
zmiana
Kapałczyński Michał
Antczak Dawid
Leszkowicz Piotr
Duma Paweł
Edelbauer Chrystian
zmiana
Łazorczyk Łukasz
Pyrka Dominik
Wyglądacz Cezary
zmiana
Kamiński Konrad
Biernacki Jakub

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Orzeł Pawłowice   Lotnik Twardogóra
2017-09-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

Lark

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa C: Piast Dobrzeń - Orzeł Pawłowice (2:3)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błysk Kuźniczysko 2:5 Orzeł Pawłowice
Zorza Pęgów 4:4 Plon Gądkowice
Iskra Pasikurowice 6:1 Kometa Krzelów
Dolpasz Skokowa 1:1 KS Łozina
Lotnik Twardogóra 1:0 Orla Korzeńsko
Victoria Orzeszków 3:4 Barycz Sułów
Kometa Kryniczno 0:6 Barycz Milicz

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl