Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Ostatnie spotkanie

Błysk Kuźniczysko 2:5 Orzeł Pawłowice
2017-09-16, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 154, wczoraj: 302
ogółem: 2 220 042

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Błękitni Siedlce
1:1
(0:1)
herb Orzeł Pawłowice
Błękitni Siedlce   Orzeł Pawłowice
Siedlce

2016-09-25, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Orzeł Pawłowice Informacje o kadrze Orzeł Pawłowice

1. Wojtala Sebastian   
2. Skawski Radosław kapitan   
3. Łazorczyk Łukasz   
4. Długosz Tomasz   
5. Jabłonka Krzysztof   
6. Kucharczyk Michał  kontuzja 41" Pyrka Dominik   
7. Antczak Dawid  zmiana 55" Kapałczyński Michał   
8. Maciński Wojciech ??ta kartka   
9. Pindur Konrad bramka ??ta kartka  zmiana 55" Kirej Kamil   
10. Kamiński Konrad  (1 asysta)  zmiana 75" Ostros Paweł   
11. Edelbauer Chrystian ??ta kartka   

Oceny zawodników »

herb Orzeł Pawłowice Prezentacja graficzna składu drużyny Orzeł Pawłowice


Skawski Radosław
zmiana
Antczak Dawid
Kapałczyński Michał
Długosz Tomasz
Maciński Wojciech
Jabłonka Krzysztof
Wojtala Sebastian
zmiana
Pindur Konrad
Kirej Kamil
Edelbauer Chrystian
Łazorczyk Łukasz
zmiana
Kamiński Konrad
Ostros Paweł
zmiana
Kucharczyk Michał
Pyrka Dominik

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Orzeł Pawłowice   Lotnik Twardogóra
2017-09-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

Lark

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa B: Forza Wrocław - Orzeł Pawłowice (2:3)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błysk Kuźniczysko 2:5 Orzeł Pawłowice
Zorza Pęgów 4:4 Plon Gądkowice
Iskra Pasikurowice 6:1 Kometa Krzelów
Dolpasz Skokowa 1:1 KS Łozina
Lotnik Twardogóra 1:0 Orla Korzeńsko
Victoria Orzeszków 3:4 Barycz Sułów
Kometa Kryniczno 0:6 Barycz Milicz

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl