01-2019

Rundę wiosenną czas zacząć!

• autor: Radosław Skawski, 2011-03-28 23:26

Po długiej przerwie zimowej piłkarze naszego klubu wracają na boisko. Jako pierwsi rundę wiosenną rozpoczną juniorzy młodsi. Podopieczni Piotra Bartyzela zagrają w najbliższą sobotę o godzinie 13:00 na boisku w Pawłowicach przy ul. Przedwiośnie we Wrocławiu z KP Brzeg Dolny.

Przed naszą młodzieżą będzie to duże wyzwanie, jednak spoglądając na ich grę, frekwencję na treningach oraz udział w zimowym obozie piłkarskim w Zakopanem, należy być dobrej myśli. W drużynie jest wiele utalentowanej młodzieży i jeszcze nie raz usłyszymy o niektórych z nich.

Dzień po juniorach młodszych (o godz. 15:00) wiosnę rozpoczną seniorzy. Wyjazd do pobliskich Sołtysowic będzie, miejmy nadzieję, równie udany, jak wrześniowy pojedynek, kiedy piłkarze Radosława Jasińskiego wygrali 5:0 po bardzo dobrej grze. Niestety jesień nie była udana i dlatego w nowej rundzie zobaczymy kilka nowych twarzy. Krzysztof Siekierzycki, Sebastian Szota i Konrad Zawadzki to zupełnie nowi zawodnicy. Po przerwie spowodowanej kontuzjami do gry wracają: Dawid Świątek (najlepszy snajper Orła Pawłowice) oraz Adrian Zasłonka. Liczymy, że runda, którą zainaugurujemy w najbliższy weekend będzie zdecydowanie lepsza, niż miniona jesień, a nowi piłkarze będą solidnym wzmocnieniem.

Do 16 kwietnia br. na swój pierwszy mecz poczekają najmłodsze "Orły". Zagrają o godz. 12:30 na Pawłowicach z FC Wrocław Academy. Runda wiosenna zacznie się co prawda tydzień wcześniej, ale nasi będą pauzować. Nowy trener, Mateusz Partyka, zaprasza do gry nowych zawodników, bo niewątpliwie do tej grupy najbardziej potrzebujemy chętnych piłkarzy.

Liczymy na duże zainteresowanie kibiców naszymi meczami i już dziś zapraszamy do dopingu!

Klasa B: Orzeł Pawłowice - LKS Krzyżanowice (5:0)