Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 90, wczoraj: 395
ogółem: 2 462 486

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie sezonu 2009/2010.

  • autor: Radosław Skawski, 2010-06-19 11:34

W niedzielę, 13 czerwca 2010 r. zakończyliśmy rozgrywki w sezonie 2009/2010. Ostatecznie po 18 kolejkach zajęliśmy dobre, trzecie miejsce w tabeli. Biorąc pod uwagę fakt, iż obecny sezon jest naszym debiutem w Klasie B, bez wątpienia należy cieszyć się z minionego roku. Przed nowym sezonem nasze apetyty są bardzo wysokie. Miejmy nadzieję, iż po wakacjach będziemy skutecznie rywalizować o możliwość gry w Klasie A. W najbliższej przyszłości mamy jednak przed sobą zasłużony odpoczynek, który pozwoli zregenerować siły przed rozpoczęciem przygotowań do rundy jesiennej (planowany termin rozpoczęcia przygotowań: ostatni tydzień lipca). Jak zawsze w przerwie między rundami, zapraszamy wszystkich chętnych zawodników, którzy chcieliby dołączyć do naszego klubu. Najlepiej kontakować się telefonicznie z Radosławem Skawskim (tel. 880240769) lub z Przemysławem Schabikowskim (tel. 605369053).

Dalszy ciąg artykułu w rozwinięciu wiadomości...

Podsumowując zakończone niedawno rozgrywki trzeba przyznać, iż mieliśmy beznadziejny start. Przegraliśmy trzy z czterech pierwszych meczów. Mecze z drużynami takimi jak: LKS Krzyżanowice (porażka 3:5), Kolektyw Radwanice (porażka 2:3) oraz Sołtysowice Wrocław (porażka 3:4) powinniśmy rozstrzygnąć na swoją korzyść i, co za tym idzie, być w zdecydowanie korzystniejszej sytuacji pod koniec sezonu w walce o mistrzostwo. Zabrakło szczęścia oraz doświadczenia. Bez boiskowego cwaniactwa trudno o zwycięstwa. W rundzie rewanżowej przegraliśmy 1:2 ze zwycięzcą naszej grupy, ekipą Wratislavii, a także ulegliśmy 2:4 zespołowi Różanki Wrocław, która w końcowym zestawieniu została sklasyfikowana na drugim miejscu. Zdarzyła się również wpadka z Sołtysowicami (1:1), z którymi nie lubimy grać, bo wyjątkowo nie mamy szczęścia. Reszta spotkań była przez nas wygrana. Najlepszy mecz zagraliśmy u siebie z Widawą II Wrocław, kiedy wynik 6:0 był najłagodniejszym, jaki mogliśmy im zafundować. Decydujące spotkanie było z Wratislavią Wrocław, ponieważ zdobycie w tym meczu trzech punktów znacznie by przybliżyło nas do fotelu lidera i z pewnością zmotywowało do kolejnego meczu, z Różanką

Najwięcej bramek w tej rundzie strzeliła drużyna Wratislavii Wrocław - 69, zaś najmniej razy piłkę z bramki wyciągał bramkarz Wratislavii Wrocław - jedynie 18. Najczęściej zwycięsko z boiska schodzili piłkarze Wratislavii Wrocław i Różanki Wrocław - 14 wygranych, zaś z opuszczonymi głowami najczęściej mecz kończyli piłkarze Szaluny-1970 Zębice. Awans do Klasy A zasłużenie uzyskała drużyna Wratislavii Wrocław, która już od trzech lat ocierała się o miejsce, które dawało premię do wyższej klasy rozgrywkowej (wcześniej jako KS Wojnów).

W tym sezonie w naszej drużynie jeden zawodnik wystąpił we wszystkich meczach. Jest nim Radosław Skawski, który spędził również najwięcej minut na boisku - 1621'. Na drugim miejscu uplasował się Ireneusz Augustyniak - 1464', zaś na trzecim Dawid Świątek - 1365'. Drugi sezon z rzędu Dawid Świątek został Królem strzelców Orła Pawłowice - strzelił 20 bramek. Wyprzedził on Marka Masalskiego, który również popisał się doskonałym bilansem, gdyż zawodnikiem naszego klubu był dopiero od początku rundy wiosennej, a mimo to 11 razy pokonywał bramkarzy naszych rywali. Najwięcej podań, po których padły bramki, zanotowali ex aequo Hubert Podanowski oraz Radosław Skawski - po 10 asyst. Tuż za nimi, z dorobkiem 4 asyst, znaleźli się Dawid Świątek i Tomasz Woźniakowski. Żółte kartki najczęściej oglądał Paweł Szczypkowski (6 kartek w meczach ligowych i 1 kartka w meczu pucharowym). Hubert Podanowski 5 razy był karany żółtymi kartkami (wszystkie w meczach ligowych), zaś Szymon Sikorski 4 razy (3 kartki w meczach ligowych i 1 kartka w meczu pucharowym). Czerwonym kartonikiem ukarani byli kolejno: Piotr Woźniakowski, Szymon Sikorski, Hubert Podanowski, Lech Frydlewicz i Ireneusz Augustyniak (wszyscy po jednej kartce w meczu ligowym).


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Boisko Orła Pawłowice
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl