Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 370, wczoraj: 183
ogółem: 2 461 819

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zimowe transfery 2009/2010.

  • autor: Radosław Skawski, 2010-03-27 01:19

Przerwa w rozgrywkach, to nie tylko okres odpoczynku od treningów i ligowych pojedynków, lecz również czas na zmiany kadrowe. Z Orła Pawłowice odeszło trzech graczy, a przybyło sześciu. Liczymy, że nowi zawodnicy wniosą sporo dobrego do naszego klubu i będą zdecydowanym wzmocnieniem.

Transfery Orła Pawłowice w przerwie zimowej 2009/2010 w rozwinięciu wiadomości...

Przybyli: Przemysław Cisek (powrót do kadry po półrocznej przerwie spowodowanej wyjazdem zawodowym do innego miasta), Paweł Grzywacz (ukończenie wieku uprawniającego do gry w kadrze seniorskiej), Marek Masalski (wypożyczenie z Amesko Szczytkowice), Bartłomiej Mrozek (podjęcie treningów po dłuższej przerwie w przynależności klubowej), Dominik Urbański (transfer definitywny z MKS Kutno), Adrian Zasłonka (transfer definitywny z LZS Zachowice).

Odeszli: Piotr Lewandowski (nie podjęcie treningów), Dariusz Robak (nie podjęcie treningów), Piotr Woźniakowski (transfer definitywny do SKS Złotów).


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa B: Orzeł Pawłowice - KS Wrocław (4:1)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl