Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 277, wczoraj: 274
ogółem: 2 461 180

statystyki szczegółowe

Aktualności

Drużyna skazana na sukces!

  • autor: Radosław Skawski, 2009-11-14 18:04

W dniach 21-22 listopada 2009 r. na Hali Sportowej Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Przybyszewskiego we Wrocławiu zaplanowane są IV Barbórkowe Mistrzostwa Polski branży wydobywczej, metalowej i przemysłu ciężkiego SADIDA WROCŁAW CUP 2009.

W turnieju wystąpi również drużyna "Z.W.M. Nielipiński Pawłowice", którą do udziału zameldował główny sponsor, a zarazem wiceprezes Orła Pawłowice, pan Wojciech Nielipiński, w celu reprezentowania swojej firmy. Kierownik drużyny, Przemysław Schabikowski, za pomocą naszego trenera, Radosława Jasińskiego, zebrał naprawdę mocny zespół. W składzie znaleźli się następujący zawodnicy: Ireneusz Augustyniak (Orzeł Pawłowice), Maciej Cybulski (Odra Wrocław), Tomasz Idziorek (Pogoń Oleśnica), Radosław Jasiński (trener Orła Pawłowice oraz piłkarz GKS Kobierzyce, były piłkarz m.in. Zagłębia Lubin; w Ekstraklasie rozegrał 200 meczów, strzelił 40 bramek), Tomasz Jasiński (BKS Bobrzanie Bolesławiec), Karol Siódmiak (Odra Wrocław), Radosław Skawski (Orzeł Pawłowice), Andrzej Szczypkowski (były piłkarz oraz kapitan m.in. Zagłębia Lubin, z którym zdobył w 2007 roku Mistrzostwo Polski; w Ekstraklasie rozegrał 251 meczów, strzelił 17 bramek).

Grupowi rywale naszej drużyny oraz program turnieju w rozwinięciu wiadomości...

Pierwszego dnia turnieju mecze naszej grupy będą rozgrywane w godzinach 9:00 - 12:00, a przeciwnikami będą następujące zespoły: PZ Cussons, Haldex Katowice, Telefonia Dialog Lubin.

W drugim dniu nasza drużyna rozpocznie rywalizację o godzinie 12:30.


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa C: Piast Dobrzeń - Orzeł Pawłowice (2:3)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl