Ten mecz, to "nasz mały finał Ligi Mistrzów"!

• autor: Radosław Skawski, 2009-05-22 15:49
W niedzielę, 24 maja 2009 r. o godzinie 14:00 "Orzeł Pawłowice" rozegra kolejny mecz ligowy na własnym boisku o mistrzostwo Klasy C sezonu 2008/2009. Rywalem będzie wicelider tabeli - drużyna Widawa II Wrocław.

Piłkarze naszej Drużyny spotykają się o godzinie 13:00 na terenie naszego boiska.

Wszystkich Kibiców oraz Piłkarzy naszego Klubu zachęcamy również do zarejestrowania się w serwisie www.futbolowo.pl (na naszej stronie internetowej: lewe, górne menu 'Logowanie' --> 'Zarejestruj się') m. in. w celu oceniania zawodników po meczach ligowych naszej Drużyny (prosimy o obiektywne ocenianie), a także po to, aby typować wyniki meczów ligowych z naszej grupy!

_____________________________________________________________________________________

ZAPOWIEDŹ MECZU NA STRONIE INTERNETOWEJ WIDAWY II WROCŁAW:

Dnia 24.05.2009 r. o godzinie 14:00 na stadionie w Pawłowicach, rozegrany zostanie mecz o mistrzostwo klasy C pomiędzy trzecią drużyną rozgrywek – Orłem Pawłowice, a wiceliderem – Widawą II Wrocław.

Po ostatnim zwycięstwie drużyny Orła Pawłowice nad liderem z Dobroszowa czoło tabeli uległo maksymalnemu spłaszczeniu. Najbliższy mecz jest meczem za "6 punktów", a ewentualny przegrany chyba może zapomnieć o bezpośrednim awansie do klasy B. Statystycznie (i nie tylko) mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Otóż spotkają się ze sobą zespoły, który liderują w poszczególnych statystykach ligowych.

Widawa II Wrocław:

- najlepsza defensywa w całych rozgrywkach – tylko 17 straconych bramek w 16 meczach
- najlepsza ofensywa na wyjazdach – 25 strzelonych bramek na boiskach rywali

- tylko jedna porażka w rundzie wiosennej (poza tym same wygrane)

Orzeł Pawłowice:

- najlepsza ofensywa w całych rozgrywkach – 57 strzelonych bramek (38 na własnym boisku)
- wszystkie spotkania u siebie zwycięskie (tylko 5 straconych goli na własnym terenie)

- same zwycięstwa w obecnej rundzie
- najwyższa w lidze frekwencja widzów

Do tego dochodzi mecz z pierwszej rundy, który był niezwykle burzliwy i emocjonujący. Obie ekipy na pewno dobrze pamiętają tamte 90 minut i nikt nie będzie chciał odstawiać nogi. Zapowiada się mecz dynamiczny, z natury tych cięższych do sędziowania. Pewnym jest, że nikt do nikogo przytulać się nie będzie, jednak miejmy nadzieję, że będzie to mimo wszystko mecz toczony w duchu fair play, a sędzia zdoła zapanować nad emocjami zawodników.

autor: jakubos 2009-05-25 23:23:59

Profil jakubos w Futbolowo gratulacje od wegrowa ;] teraz wygrajcie z brzezia my z dobrzeniem i dzieki temu 4 miejsce bedzie nasze ... powodzenia w B klasie ;pps. z widawa postaramy sie wygrac wiecej od was ;pp

Klasa B: Forza Wrocław - Orzeł Pawłowice (2:3)