Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 232, wczoraj: 274
ogółem: 2 461 135

statystyki szczegółowe

Aktualności

Transfery.

  • autor: Radosław Skawski, 2012-08-21 12:30

Pierwszy mecz ligowy Orła Pawłowice w A-klasie już za nami, jednak okno transferowe trwa do końca sierpnia. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy listę zawodników, którzy wzmocnili nasz skład przed tym sezonem.

 

Dawid Antczak - ur. 07.06.1990 r., napastnik, transfer definitywny z klubu GKS Mirków/Długołęka

Radosław Karasek - ur. 01.11.1991 r., pomocnik, transfer definitywny z klubu Pogoń Wrocław

Sebastian Leśniewski - ur. 25.10.1973 r., bramkarz, transfer definitywny z klubu LKS Krzyżanowice

Sławomir Miziniak - ur. 05.11.1978 r., pomocnik, transfer definitywny z klubu KS Łozina

Dominik Ostrowski - ur. 21.01.1993 r., obrońca, transfer definitywny z klubu Pogoń Wrocław

Piotr Rudziński - ur. 07.10.1990 r., obrońca, transfer definitywny z klubu Grom Ligota Piękna

Sebastian Słomiński - ur. 20.03.1989 r., pomocnik, transfer definitywny z klubu Pogoń Wrocław


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1173]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa B: Orzeł Pawłowice - Widawa Psary (3:1)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl