Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Ostatnie spotkanie

Orzeł Pawłowice 1:2 KS Łozina
2017-11-12, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 807, wczoraj: 869
ogółem: 2 280 820

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-27 Victoria Orzeszków 2:0 Zorza Pęgów zobacz ›
2017-08-27 Kometa Kryniczno 2:2 Lotnik Twardogóra zobacz ›
2017-08-27 Barycz Milicz 1:1 Błysk Kuźniczysko zobacz ›
2017-08-27 Barycz Sułów 2:1 Dolpasz Skokowa zobacz ›
2017-08-27 Orla Korzeńsko 1:1 Iskra Pasikurowice zobacz ›
2017-08-27 Orzeł Pawłowice 3:2 Plon Gądkowice relacja ›
2017-08-27 KS Łozina 8:0 Kometa Krzelów zobacz ›
2017-09-02 Błysk Kuźniczysko 4:0 Barycz Sułów zobacz ›
2017-09-03 Kometa Krzelów 0:3 Zorza Pęgów zobacz ›
2017-09-03 Plon Gądkowice 2:1 KS Łozina zobacz ›
2017-09-03 Iskra Pasikurowice 0:5 Orzeł Pawłowice relacja ›
2017-09-03 Dolpasz Skokowa 1:2 Orla Korzeńsko zobacz ›
2017-09-03 Lotnik Twardogóra 1:1 Barycz Milicz zobacz ›
2017-09-03 Victoria Orzeszków 1:3 Kometa Kryniczno zobacz ›
2017-09-10 Kometa Kryniczno 3:3 Zorza Pęgów zobacz ›
2017-09-10 Barycz Milicz 2:1 Victoria Orzeszków zobacz ›
2017-09-10 Barycz Sułów 2:2 Lotnik Twardogóra zobacz ›
2017-09-10 Orla Korzeńsko 1:0 Błysk Kuźniczysko zobacz ›
2017-09-10 Orzeł Pawłowice 4:0 Dolpasz Skokowa relacja ›
2017-09-10 KS Łozina 1:2 Iskra Pasikurowice zobacz ›
2017-09-10 Kometa Krzelów 2:5 Plon Gądkowice zobacz ›
2017-09-16 Błysk Kuźniczysko 2:5 Orzeł Pawłowice relacja ›
2017-09-17 Zorza Pęgów 4:4 Plon Gądkowice zobacz ›
2017-09-17 Iskra Pasikurowice 6:1 Kometa Krzelów zobacz ›
2017-09-17 Dolpasz Skokowa 1:1 KS Łozina zobacz ›
2017-09-17 Lotnik Twardogóra 1:0 Orla Korzeńsko zobacz ›
2017-09-17 Victoria Orzeszków 3:4 Barycz Sułów zobacz ›
2017-09-17 Kometa Kryniczno 0:6 Barycz Milicz zobacz ›
2017-09-24 Barycz Milicz 0:2 Zorza Pęgów zobacz ›
2017-09-24 Barycz Sułów 3:1 Kometa Kryniczno zobacz ›
2017-09-24 Orla Korzeńsko 6:5 Victoria Orzeszków zobacz ›
2017-09-24 Orzeł Pawłowice 1:0 Lotnik Twardogóra relacja ›
2017-09-24 KS Łozina 2:2 Błysk Kuźniczysko zobacz ›
2017-09-24 Kometa Krzelów 0:6 Dolpasz Skokowa zobacz ›
2017-09-24 Plon Gądkowice 5:3 Iskra Pasikurowice zobacz ›
2017-10-01 Zorza Pęgów 0:0 Iskra Pasikurowice zobacz ›
2017-10-01 Dolpasz Skokowa 2:0 Plon Gądkowice zobacz ›
2017-10-01 Błysk Kuźniczysko 5:0 Kometa Krzelów zobacz ›
2017-10-01 Lotnik Twardogóra 0:7 KS Łozina zobacz ›
2017-10-01 Victoria Orzeszków 0:8 Orzeł Pawłowice relacja ›
2017-10-01 Kometa Kryniczno 1:5 Orla Korzeńsko zobacz ›
2017-10-01 Barycz Milicz 4:2 Barycz Sułów zobacz ›
2017-10-07 Orla Korzeńsko 2:0 Barycz Milicz zobacz ›
2017-10-07 Orzeł Pawłowice 4:1 Kometa Kryniczno relacja ›
2017-10-08 Barycz Sułów 2:1 Zorza Pęgów zobacz ›
2017-10-08 KS Łozina 3:1 Victoria Orzeszków zobacz ›
2017-10-08 Kometa Krzelów 0:2 Lotnik Twardogóra zobacz ›
2017-10-08 Plon Gądkowice 1:5 Błysk Kuźniczysko zobacz ›
2017-10-08 Iskra Pasikurowice 0:1 Dolpasz Skokowa zobacz ›
2017-10-14 Barycz Milicz 2:1 Orzeł Pawłowice relacja ›
2017-10-15 Zorza Pęgów 3:1 Dolpasz Skokowa zobacz ›
2017-10-15 Błysk Kuźniczysko 2:2 Iskra Pasikurowice zobacz ›
2017-10-15 Lotnik Twardogóra 1:2 Plon Gądkowice zobacz ›
2017-10-15 Victoria Orzeszków 5:1 Kometa Krzelów zobacz ›
2017-10-15 Kometa Kryniczno 0:4 KS Łozina zobacz ›
2017-10-15 Barycz Sułów 3:0 Orla Korzeńsko zobacz ›
2017-10-22 Orla Korzeńsko 2:1 Zorza Pęgów zobacz ›
2017-10-22 Orzeł Pawłowice 2:2 Barycz Sułów relacja ›
2017-10-22 KS Łozina 1:0 Barycz Milicz zobacz ›
2017-10-22 Kometa Krzelów 4:1 Kometa Kryniczno zobacz ›
2017-10-22 Plon Gądkowice 8:3 Victoria Orzeszków zobacz ›
2017-10-22 Iskra Pasikurowice 2:0 Lotnik Twardogóra zobacz ›
2017-10-22 Dolpasz Skokowa 0:1 Błysk Kuźniczysko zobacz ›
10  2017-10-29 Zorza Pęgów 1:0 Błysk Kuźniczysko zobacz ›
10  2017-10-29 Lotnik Twardogóra 3:0 Dolpasz Skokowa zobacz ›
10  2017-10-29 Victoria Orzeszków 3:1 Iskra Pasikurowice zobacz ›
10  2017-10-29 Kometa Kryniczno 2:0 Plon Gądkowice zobacz ›
10  2017-10-29 Barycz Milicz Kometa Krzelów 15:00
10  2017-10-29 Barycz Sułów 1:3 KS Łozina zobacz ›
10  2017-10-29 Orla Korzeńsko 0:5 Orzeł Pawłowice relacja ›
11  2017-11-04 Orzeł Pawłowice 6:1 Zorza Pęgów relacja ›
11  2017-11-05 KS Łozina 1:1 Orla Korzeńsko zobacz ›
11  2017-11-05 Kometa Krzelów 1:6 Barycz Sułów zobacz ›
11  2017-11-05 Plon Gądkowice 2:2 Barycz Milicz zobacz ›
11  2017-11-05 Iskra Pasikurowice 5:0 Kometa Kryniczno zobacz ›
11  2017-11-05 Dolpasz Skokowa 0:1 Victoria Orzeszków zobacz ›
11  2017-11-05 Błysk Kuźniczysko 0:2 Lotnik Twardogóra zobacz ›
12  2017-11-11 Zorza Pęgów 2:2 Lotnik Twardogóra zobacz ›
12  2017-11-11 Barycz Milicz 3:2 Iskra Pasikurowice zobacz ›
12  2017-11-12 Victoria Orzeszków Błysk Kuźniczysko 17:00
12  2017-11-12 Kometa Kryniczno 5:2 Dolpasz Skokowa zobacz ›
12  2017-11-12 Plon Gądkowice 4:3 Barycz Sułów zobacz ›
12  2017-11-12 Orla Korzeńsko Kometa Krzelów 17:00
12  2017-11-12 Orzeł Pawłowice 1:2 KS Łozina relacja ›
13  2017-11-19 KS Łozina Zorza Pęgów 17:00
13  2017-11-19 Kometa Krzelów Orzeł Pawłowice 11:00
13  2017-11-19 Plon Gądkowice Orla Korzeńsko 17:00
13  2017-11-19 Iskra Pasikurowice Barycz Sułów 17:00
13  2017-11-19 Dolpasz Skokowa Barycz Milicz 17:00
13  2017-11-19 Błysk Kuźniczysko Kometa Kryniczno 17:00
13  2017-11-19 Lotnik Twardogóra Victoria Orzeszków 17:00
14  Zorza Pęgów Victoria Orzeszków 17:00
14  Lotnik Twardogóra Kometa Kryniczno 17:00
14  Błysk Kuźniczysko Barycz Milicz 17:00
14  Dolpasz Skokowa Barycz Sułów 17:00
14  Iskra Pasikurowice Orla Korzeńsko 17:00
14  Plon Gądkowice Orzeł Pawłowice 17:00
14  Kometa Krzelów KS Łozina 17:00
15  Zorza Pęgów Kometa Krzelów 17:00
15  KS Łozina Plon Gądkowice 11:00
15  Orzeł Pawłowice Iskra Pasikurowice 12:00
15  Orla Korzeńsko Dolpasz Skokowa 16:00
15  Barycz Sułów Błysk Kuźniczysko 16:00
15  Barycz Milicz Lotnik Twardogóra 14:00
15  Kometa Kryniczno Victoria Orzeszków 14:00
16  Zorza Pęgów Kometa Kryniczno 17:00
16  Victoria Orzeszków Barycz Milicz 17:00
16  Lotnik Twardogóra Barycz Sułów 17:00
16  Błysk Kuźniczysko Orla Korzeńsko 17:00
16  Dolpasz Skokowa Orzeł Pawłowice 16:00
16  Iskra Pasikurowice KS Łozina 17:00
16  Plon Gądkowice Kometa Krzelów 17:00
17  Plon Gądkowice Zorza Pęgów 17:00
17  Kometa Krzelów Iskra Pasikurowice 17:00
17  KS Łozina Dolpasz Skokowa 17:00
17  Orzeł Pawłowice Błysk Kuźniczysko 16:00
17  Orla Korzeńsko Lotnik Twardogóra 17:00
17  Barycz Sułów Victoria Orzeszków 17:00
17  Barycz Milicz Kometa Kryniczno 17:00
18  Zorza Pęgów Barycz Milicz 17:00
18  Kometa Kryniczno Barycz Sułów 17:00
18  Victoria Orzeszków Orla Korzeńsko 17:00
18  Lotnik Twardogóra Orzeł Pawłowice 16:00
18  Błysk Kuźniczysko KS Łozina 17:00
18  Dolpasz Skokowa Kometa Krzelów 17:00
18  Iskra Pasikurowice Plon Gądkowice 17:00
19  Iskra Pasikurowice Zorza Pęgów 17:00
19  Plon Gądkowice Dolpasz Skokowa 17:00
19  Kometa Krzelów Błysk Kuźniczysko 17:00
19  KS Łozina Lotnik Twardogóra 17:00
19  Orzeł Pawłowice Victoria Orzeszków 17:00
19  Orla Korzeńsko Kometa Kryniczno 17:00
19  Barycz Sułów Barycz Milicz 17:00
20  Zorza Pęgów Barycz Sułów 15:00
20  Barycz Milicz Orla Korzeńsko 15:00
20  Kometa Kryniczno Orzeł Pawłowice 15:00
20  Victoria Orzeszków KS Łozina 15:00
20  Lotnik Twardogóra Kometa Krzelów 15:00
20  Błysk Kuźniczysko Plon Gądkowice 15:00
20  Dolpasz Skokowa Iskra Pasikurowice 15:00
21  Dolpasz Skokowa Zorza Pęgów 15:00
21  Iskra Pasikurowice Błysk Kuźniczysko 15:00
21  Plon Gądkowice Lotnik Twardogóra 15:00
21  Kometa Krzelów Victoria Orzeszków 15:00
21  KS Łozina Kometa Kryniczno 15:00
21  Orzeł Pawłowice Barycz Milicz 15:00
21  Orla Korzeńsko Barycz Sułów 15:00
22  Zorza Pęgów Orla Korzeńsko 15:00
22  Barycz Sułów Orzeł Pawłowice 15:00
22  Barycz Milicz KS Łozina 15:00
22  Kometa Kryniczno Kometa Krzelów 15:00
22  Victoria Orzeszków Plon Gądkowice 15:00
22  Lotnik Twardogóra Iskra Pasikurowice 15:00
22  Błysk Kuźniczysko Dolpasz Skokowa 15:00
23  Błysk Kuźniczysko Zorza Pęgów 15:00
23  Dolpasz Skokowa Lotnik Twardogóra 15:00
23  Iskra Pasikurowice Victoria Orzeszków 15:00
23  Plon Gądkowice Kometa Kryniczno 15:00
23  Kometa Krzelów Barycz Milicz 15:00
23  KS Łozina Barycz Sułów 15:00
23  Orzeł Pawłowice Orla Korzeńsko 15:00
24  Zorza Pęgów Orzeł Pawłowice 15:00
24  Orla Korzeńsko KS Łozina 15:00
24  Barycz Sułów Kometa Krzelów 15:00
24  Barycz Milicz Plon Gądkowice 15:00
24  Kometa Kryniczno Iskra Pasikurowice 15:00
24  Victoria Orzeszków Dolpasz Skokowa 15:00
24  Lotnik Twardogóra Błysk Kuźniczysko 15:00
25  Lotnik Twardogóra Zorza Pęgów 17:00
25  Błysk Kuźniczysko Victoria Orzeszków 17:00
25  Dolpasz Skokowa Kometa Kryniczno 17:00
25  Iskra Pasikurowice Barycz Milicz 17:00
25  Barycz Sułów Plon Gądkowice 17:00
25  Kometa Krzelów Orla Korzeńsko 17:00
25  KS Łozina Orzeł Pawłowice 12:00
26  Zorza Pęgów KS Łozina 17:00
26  Orzeł Pawłowice Kometa Krzelów 11:00
26  Orla Korzeńsko Plon Gądkowice 17:00
26  Barycz Sułów Iskra Pasikurowice 17:00
26  Barycz Milicz Dolpasz Skokowa 17:00
26  Kometa Kryniczno Błysk Kuźniczysko 17:00
26  Victoria Orzeszków Lotnik Twardogóra 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

Lark

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa A: Orzeł Pawłowice - Piast Nadolice (5:3)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Zorza Pęgów 2:2 Lotnik Twardogóra
Barycz Milicz 3:2 Iskra Pasikurowice
Victoria Orzeszków Błysk Kuźniczysko
Kometa Kryniczno 5:2 Dolpasz Skokowa
Plon Gądkowice 4:3 Barycz Sułów
Orla Korzeńsko Kometa Krzelów
Orzeł Pawłowice 1:2 KS Łozina

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl