Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

Kometa Krzelów 1:11 Orzeł Pawłowice
2017-11-19, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 104, wczoraj: 890
ogółem: 2 387 921

statystyki szczegółowe

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. bz 16 40 13 1 2 70 - 14 +56
2. bz 16 33 10 3 3 47 - 17 +30
3. bz 16 31 9 4 3 33 - 18 +15
4. bz 16 27 8 3 5 29 - 19 +10
5. bz 15 25 7 4 4 34 - 29 +5
6. bz 16 24 7 3 6 33 - 29 +4
7. plus 16 24 7 3 6 40 - 43 -3
8. minus 16 23 6 5 5 26 - 23 +3
9. plus 16 20 5 5 6 29 - 29 0
10. minus 16 19 5 4 7 31 - 33 -2
11. bz 16 16 5 1 10 29 - 50 -21
12. plus 16 14 4 2 10 20 - 45 -25
13. minus 15 12 4 0 11 18 - 33 -15
14. bz 16 6 2 0 14 19 - 76 -57

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 8 19 6 1 1 18 - 11 +7
2. 8 19 6 1 1 24 - 8 +16
3. 8 17 5 2 1 26 - 8 +18
4. 9 17 5 2 2 26 - 23 +3
5. 8 16 5 1 2 17 - 10 +7
6. 7 16 5 1 1 15 - 9 +6
7. 8 16 5 1 2 20 - 15 +5
8. 8 14 4 2 2 18 - 11 +7
9. 8 14 4 2 2 15 - 11 +4
10. 8 12 3 3 2 19 - 14 +5
11. 8 10 3 1 4 17 - 21 -4
12. 8 8 2 2 4 13 - 23 -10
13. 7 6 2 0 5 7 - 13 -6
14. 8 3 1 0 7 9 - 37 -28

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 8 21 7 0 1 46 - 6 +40
2. 8 16 5 1 2 21 - 9 +12
3. 8 12 3 3 2 15 - 7 +8
4. 8 11 3 2 3 12 - 9 +3
5. 8 9 2 3 3 11 - 12 -1
6. 8 9 2 3 3 19 - 20 -1
7. 8 8 2 2 4 13 - 14 -1
8. 7 7 2 1 4 14 - 20 -6
9. 8 7 2 1 5 12 - 19 -7
10. 8 6 2 0 6 12 - 29 -17
11. 8 6 2 0 6 7 - 22 -15
12. 8 6 1 3 4 11 - 18 -7
13. 8 6 2 0 6 11 - 20 -9
14. 8 3 1 0 7 10 - 39 -29

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 13 31 10 1 2 56 - 13 +43
2. 13 27 8 3 2 28 - 14 +14
3. 13 26 8 2 3 37 - 14 +23
4. 13 21 6 3 4 25 - 16 +9
5. 13 21 6 3 4 37 - 33 +4
6. 13 21 6 3 4 31 - 27 +4
7. 13 21 6 3 4 27 - 24 +3
8. 13 19 5 4 4 20 - 19 +1
9. 13 16 4 4 5 25 - 23 +2
10. 13 16 4 4 5 22 - 26 -4
11. 13 12 4 0 9 26 - 42 -16
12. 13 12 4 0 9 17 - 22 -5
13. 13 11 3 2 8 19 - 40 -21
14. 13 3 1 0 12 11 - 68 -57

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. 3 9 3 0 0 14 - 1 +13
2. 3 7 2 1 0 10 - 3 +7
3. 3 6 2 0 1 4 - 3 +1
4. 3 4 1 1 1 5 - 4 +1
5. 3 4 1 1 1 6 - 4 +2
6. 2 4 1 1 0 3 - 2 +1
7. 3 4 1 1 1 3 - 8 -5
8. 3 4 1 1 1 4 - 6 -2
9. 3 3 1 0 2 6 - 5 +1
10. 3 3 1 0 2 9 - 7 +2
11. 3 3 1 0 2 8 - 8 0
12. 3 3 1 0 2 1 - 5 -4
13. 3 3 1 0 2 3 - 10 -7
14. 2 0 0 0 2 1 - 11 -10

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. Orzeł Pawłowice XXX 3:21:2 - 3:0 - 4:02:2 - - 1:04:1 - 6:1
2. Plon Gądkowice0:3 XXX 2:12:15:32:2 - 4:32:21:5 - - 8:3 -
3. KS Łozina - 6:1 XXX 8:01:21:1 - - 1:02:2 - - 3:14:1
4. Kometa Krzelów1:112:51:3 XXX - - 0:61:6 - - 0:24:1 - 0:3
5. Iskra Pasikurowice0:5 - 1:16:1 XXX 3:20:11:1 - - 2:05:0 - -
6. Orla Korzeńsko0:5 - - 7:01:1 XXX 3:0 - 0:31:0 - - 6:52:1
7. Dolpasz Skokowa1:82:03:0 - - 1:2 XXX - 0:10:1 - - 0:1 -
8. Barycz Sułów - - 1:3 - - 3:02:1 XXX - 2:12:23:1 - 2:1
9. Barycz Milicz2:1 - - 3:13:2 - - 4:2 XXX 1:13:1 - 2:10:2
10. Błysk Kuźniczysko2:5 - - 5:02:22:1 - 4:01:0 XXX 0:21:0 - -
11. Lotnik Twardogóra - 1:20:7 - - 1:03:01:11:1 - XXX 4:04:0 -
12. Kometa Kryniczno - 2:00:4 - - 1:55:2 - 0:6 - 2:2 XXX 0:13:3
13. Victoria Orzeszków0:8 - - 5:13:1 - - 3:42:21:2 - 1:3 XXX 2:0
14. Zorza Pęgów - 4:4 - 3:60:0 - 3:1 - - 1:02:20:16:0 XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Grill kończący sezon (05.06.2011 r.)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Zorza Pęgów 0:1 Kometa Kryniczno
Victoria Orzeszków 2:2 Barycz Milicz
Lotnik Twardogóra 1:1 Barycz Sułów
Błysk Kuźniczysko 2:1 Orla Korzeńsko
Dolpasz Skokowa 1:8 Orzeł Pawłowice
Iskra Pasikurowice 1:1 KS Łozina
Plon Gądkowice 2:1 Kometa Krzelów

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl