Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

Ostatnie spotkanie

Błysk Kuźniczysko 2:5 Orzeł Pawłowice
2017-09-16, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 24, wczoraj: 729
ogółem: 2 220 641

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Piech Dawid
Piech Dawid 360 minut
2. Wyglądacz Cezary
Wyglądacz Cezary 355 minut
3. Kotecki Patryk
Kotecki Patryk 350 minut
4. Olejniczak Filip
Olejniczak Filip 302 minut
5. Kapałczyński Michał
Kapałczyński Michał 285 minut
6. Maciński Wojciech
Maciński Wojciech 273 minut
7. Wojtala Sebastian
Wojtala Sebastian 270 minut
8. Leszkowicz Piotr
Leszkowicz Piotr 270 minut
9. Pyrka Dominik
Pyrka Dominik 260 minut
10. Edelbauer Chrystian
Edelbauer Chrystian 253 minut
11. Wierzbicki Michał
Wierzbicki Michał 203 minut
12. Długosz Tomasz
Długosz Tomasz 150 minut
13. Kamiński Konrad
Kamiński Konrad 105 minut
14. Burzyński Maciej
Burzyński Maciej 97 minut
15. Sikora Marcin
Sikora Marcin 90 minut
16. Brodko Tomasz
Brodko Tomasz 87 minut
17. Kucharczyk Michał
Kucharczyk Michał 75 minut
18. Ostros Paweł
Ostros Paweł 72 minut
19. Marszałek Miłosz
Marszałek Miłosz 50 minut
20. Wieczorek Sebastian
Wieczorek Sebastian 20 minut
21. Mazur Maksymilian
Mazur Maksymilian 18 minut
22. Maryniak Miłosz
Maryniak Miłosz 15 minut

Najbliższe spotkanie

Orzeł Pawłowice   Lotnik Twardogóra
2017-09-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

Lark

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Puchar Polski: Orzeł Pawłowice - Sokół Smolec (1:5)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Błysk Kuźniczysko 2:5 Orzeł Pawłowice
Zorza Pęgów 4:4 Plon Gądkowice
Iskra Pasikurowice 6:1 Kometa Krzelów
Dolpasz Skokowa 1:1 KS Łozina
Lotnik Twardogóra 1:0 Orla Korzeńsko
Victoria Orzeszków 3:4 Barycz Sułów
Kometa Kryniczno 0:6 Barycz Milicz

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl