Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

23

04-2021

piątek

24

04-2021

sobota

25

04-2021

niedziela

26

04-2021

pon.

27

04-2021

wtorek

28

04-2021

środa

29

04-2021

czwartek

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 12 gości

dzisiaj: 144, wczoraj: 362
ogółem: 2 886 907

statystyki szczegółowe

Lista

ROK 2012

  1. Grabowski Jacek

  2. Kozłowski Dariusz

  3. Makowieccy Izabela i Dariusz

  4. Nowicki Jan

  5. Olczyk Sławomir

  6. Owoc Mieczysław

  7. Pichlak Zbigniew

  8. Stefko Jarosław

  9. Swornowski Piotr

10. Szpilka Janusz

11. Szuchnik Edyta i Andrzej

12. Tomków Aleksander

13. Tomków Bogdan

14. Trojan Paweł

15. Wnęk Zdzisław i Elżbieta

16. Zołoteńki Dariusz

ROK 2011

  1. Anonim

  2. Jaworski Krzysztof

  3. Kalembasa Małgorzata

  4. Knauer Henryk

  5. Kopecki Janusz

  6. Kozłowski Dariusz

  7. Kucharczyk Aleksandra i Waldemar

  8. Niedzielski Marek

  9. Nobis Eugeniusz

10. Orzechowski Piotr

11. Owoc Mieczysław

12. Perdek Paweł

13. Pichlak Zbigniew

14. Pindur Marek

15. Sopuch Ryszard

16. Stefko Jarosław

17. Szpilka Janusz

18. Szuchnik Andrzej

19. Tomków Aleksander

20. Tomków Bogdan

21. Tomków Marek

22. Trojan Paweł

23. Wichrowski Grzegorz

24. Wnęk Zdzisław

25. Ziółkowski Bogdan

26. Zołoteńki Dariusz

 

Powyższe dane podane są w kolejności alfabetycznej.

W celu zamieszczenia reklamy firmy Sponsora prosimy o kontakt z Administratorem strony.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Auto Marpo

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa C: Piast Dobrzeń - Orzeł Pawłowice (2:3)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl