Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

Ostatnie spotkanie

Kometa Krzelów 1:11 Orzeł Pawłowice
2017-11-19, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 134, wczoraj: 1093
ogółem: 2 331 640

statystyki szczegółowe

Lista

ROK 2012

  1. Grabowski Jacek

  2. Kozłowski Dariusz

  3. Makowieccy Izabela i Dariusz

  4. Nowicki Jan

  5. Olczyk Sławomir

  6. Owoc Mieczysław

  7. Pichlak Zbigniew

  8. Stefko Jarosław

  9. Swornowski Piotr

10. Szpilka Janusz

11. Szuchnik Edyta i Andrzej

12. Tomków Aleksander

13. Tomków Bogdan

14. Trojan Paweł

15. Wnęk Zdzisław i Elżbieta

16. Zołoteńki Dariusz

ROK 2011

  1. Anonim

  2. Jaworski Krzysztof

  3. Kalembasa Małgorzata

  4. Knauer Henryk

  5. Kopecki Janusz

  6. Kozłowski Dariusz

  7. Kucharczyk Aleksandra i Waldemar

  8. Niedzielski Marek

  9. Nobis Eugeniusz

10. Orzechowski Piotr

11. Owoc Mieczysław

12. Perdek Paweł

13. Pichlak Zbigniew

14. Pindur Marek

15. Sopuch Ryszard

16. Stefko Jarosław

17. Szpilka Janusz

18. Szuchnik Andrzej

19. Tomków Aleksander

20. Tomków Bogdan

21. Tomków Marek

22. Trojan Paweł

23. Wichrowski Grzegorz

24. Wnęk Zdzisław

25. Ziółkowski Bogdan

26. Zołoteńki Dariusz

 

Powyższe dane podane są w kolejności alfabetycznej.

W celu zamieszczenia reklamy firmy Sponsora prosimy o kontakt z Administratorem strony.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa C: Juvenia Rogoż - Orzeł Pawłowice (1:2)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KS Łozina 4:1 Zorza Pęgów
Kometa Krzelów 1:11 Orzeł Pawłowice
Plon Gądkowice 2:2 Orla Korzeńsko
Iskra Pasikurowice 1:1 Barycz Sułów
Dolpasz Skokowa 0:1 Barycz Milicz
Błysk Kuźniczysko 1:0 Kometa Kryniczno
Lotnik Twardogóra 4:0 Victoria Orzeszków

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl