Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 311, wczoraj: 430
ogółem: 2 450 691

statystyki szczegółowe

Ocenianie zawodników

Parasol Wrocław - Orzeł Pawłowice     •     1:0     •     2018-09-16 17:00:00


Pająk Damian

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Malinowski Wiktor

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kotecki Patryk

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Marzec Rafał

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Piech Dawid

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Pietruszka Krystian

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wierzbicki Michał

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Bednarek Jakub

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kapałczyński Michał

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Caliński Oskar

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Pietrzak Oskar

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Laptsai Oleksandr

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Śmigielski Kamil

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Mularczyk Michał

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Edelbauer Chrystian

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Zasiadczyk Paweł

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wyglądacz Cezary

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Bobik Marcin

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa B: Orzeł Pawłowice - Malinka Malin (5:1)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl