Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

10

08-2020

pon.

11

08-2020

wtorek

12

08-2020

środa

13

08-2020

czwartek

14

08-2020

piątek

15

08-2020

sobota

16

08-2020

niedziela

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 114, wczoraj: 573
ogółem: 2 761 964

statystyki szczegółowe

Ocenianie zawodników

Zorza Pęgów - Orzeł Pawłowice     •     0:5     •     2018-06-10 16:00:00


Dąbrowski Dawid


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Pająk Damian

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wierzbicki Michał


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Leszkowicz Piotr

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Burzyński Maciej


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kotecki Patryk



Asysty:   1
Bramki:  piłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Maciński Wojciech



Bramki:  piłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kirej Kamil

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kapałczyński Michał


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Pyrka Dominik


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Olejniczak Filip


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Caliński Oskar


Bramki:  piłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Łasiński Szymon


Asysty:   1
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Bednarek Jakub

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Edelbauer Chrystian



Asysty:   1
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Koval Sasha

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wyglądacz Cezary



Asysty:   1
Bramki:  piłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Boisko Orła Pawłowice
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl