Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 172, wczoraj: 453
ogółem: 2 421 133

statystyki szczegółowe

Ocenianie zawodników

Kometa Kryniczno - Orzeł Pawłowice     •     2:7     •     2018-05-12 16:00:00


Pająk Damian

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Skawski Radosław


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wierzbicki Michał


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Leszkowicz Piotr

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Piech Dawid


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kotecki Patryk



Asysty:   1
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Maciński Wojciech


Kartki:   żółta kartka
Asysty:   2
Bramki:  piłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kapałczyński Michał


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Pyrka Dominik


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Caliński Oskar

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Łasiński Szymon


Bramki:  piłkapiłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Bednarek Jakub

Kartki:   żółta kartka
Asysty:   1
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Edelbauer Chrystian



Bramki:  piłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Koval Sasha

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wyglądacz Cezary



Asysty:   2
Bramki:  piłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa B: Orzeł Pawłowice - KS Wrocław (4:1)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl