Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

19

09-2018

środa

20

09-2018

czwartek

21

09-2018

piątek

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

Zorza Pęgów 0:5 Orzeł Pawłowice
2018-06-10, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 221
ogółem: 2 439 770

statystyki szczegółowe

Ocenianie zawodników

Kometa Krzelów - Orzeł Pawłowice     •     1:11     •     2017-11-19 11:00:00


Sikora Marcin


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wojtala Sebastian


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wierzbicki Michał


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Piech Dawid


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Burzyński Maciej



Asysty:   1
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Brodko Tomasz


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Ziemba Przemysław

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kotecki Patryk



Asysty:   1
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Maciński Wojciech


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Pyrka Dominik


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kucharczyk Michał


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Olejniczak Filip



Asysty:   2
Bramki:  piłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Edelbauer Chrystian



Bramki:  piłkapiłkapiłkapiłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Marszałek Miłosz



Asysty:   2
Bramki:  piłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wyglądacz Cezary



Asysty:   1
Bramki:  piłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

MIRS

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa B: Orzeł Pawłowice - Malinka Malin (5:1)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Zorza Pęgów 3:2 KS Łozina
Orzeł Pawłowice 3:0 Kometa Krzelów
Orla Korzeńsko 4:2 Plon Gądkowice
Barycz Sułów 2:1 Iskra Pasikurowice
Barycz Milicz 3:0 Dolpasz Skokowa
Kometa Kryniczno 1:11 Błysk Kuźniczysko
Victoria Orzeszków 5:6 Lotnik Twardogóra

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl