Orzeł Pawłowice Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

15

12-2017

piątek

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

Ostatnie spotkanie

Kometa Krzelów 1:11 Orzeł Pawłowice
2017-11-19, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Którą grupę Klasy A w sezonie 2013/2014 uważasz za najtrudniejszą?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 118, wczoraj: 619
ogółem: 2 307 019

statystyki szczegółowe

Ocenianie zawodników

Kometa Krzelów - Orzeł Pawłowice     •     1:11     •     2017-11-19 11:00:00


Sikora Marcin


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wojtala Sebastian


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wierzbicki Michał


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Piech Dawid


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Burzyński Maciej



Asysty:   1
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Brodko Tomasz


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Ziemba Przemysław

Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kotecki Patryk



Asysty:   1
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Maciński Wojciech


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Pyrka Dominik


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kucharczyk Michał


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Olejniczak Filip



Asysty:   2
Bramki:  piłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Edelbauer Chrystian



Bramki:  piłkapiłkapiłkapiłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Marszałek Miłosz



Asysty:   2
Bramki:  piłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Wyglądacz Cezary



Asysty:   1
Bramki:  piłkapiłka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Sponsorzy Złoci

Z. W. M. Nielipiński

Bikkoplast

Sponsorzy Srebrni

Aguri

Aner Stal

Atha

Drukexpress

Lark

Publicon

Zegar

Losowa galeria

Klasa C: Orzeł Pawłowice - KS Dobroszów (2:0)
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KS Łozina 4:1 Zorza Pęgów
Kometa Krzelów 1:11 Orzeł Pawłowice
Plon Gądkowice 2:2 Orla Korzeńsko
Iskra Pasikurowice 1:1 Barycz Sułów
Dolpasz Skokowa 0:1 Barycz Milicz
Błysk Kuźniczysko 1:0 Kometa Kryniczno
Lotnik Twardogóra 4:0 Victoria Orzeszków

Wyszukiwarka

Tłumaczenia strony

Język angielski   Język niemiecki   Język rosyjski

Język hiszpański   Język francuski   Język włoski

Język czeski   Język szwecki   Język japoński

Buttony

Sport.pl